دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

سقف معرفت خودتان را سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛ سقف معرفت شما اینها نیست، با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهیدمطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه های علمیه حضور دارند، آشنا شوید.
بیانات رهبری در دیدار با دانشجویان 17مرداد1391

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۲ ثبت شده است

۲۱
آذر
حجت الاسلام قرائتی در گردهمایی «یاوران نماز » که با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج تهران برگزار شد، خطاب به فرماندهان گفت: در کشور ما وضع نماز مطلوب نیست و نیاز به یک نهضت و تبلیغات وسیع دارد. شما پرچمدار نماز شوید و آن را هم از خان ههایتان و از مسجد محله تان و از پایگاه بسیج خود آغاز کنید.

رییس ستاد اقامه نماز تصریح کرد: اگر شما که فرمانده پایگاه های بسیج هستید وارد موضوع نماز شوید آنگاه می توانید تأثیرگذار باشید. وی با اشاره بر ضرورت بسیج همگانی برای احیای اقامه نماز اول وقت و جماعت افزود: شما در حوزه بسیج خیلی تلاش کنید سرلشکر می شوید ولی من می خواهم شما را به درجه بالاتری مژده بدهم همانطور که در مورد اباعبدالله (علیه السلام) می گوییم «اشهد انک قد اقمت الصلاه و آتیت الزکاة و امرت بالمعروف و نهیت عن المنکر و جاهدت فی الله حق جهاده » در اینجا نماز بر جهاد مقدم شده و شما می توانید یاوران نماز باشید و اگر شما معلم و پرچمدار نماز شوید، به جایگاه والایی دست پیدا می کنید.

  • جوان مومن انقلابی
۰۴
آذر

وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران متن توافقنامه ایران و 1+5 را منتشر کرد که به این شرح می‌باشد. همچنین متن این توافقنامه به زبان انگلیسی منتشر شده است که می‌توانید درادامه مطلب ملاحظه می فرمایید.


  • جوان مومن انقلابی