دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

سقف معرفت خودتان را سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛ سقف معرفت شما اینها نیست، با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهیدمطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه های علمیه حضور دارند، آشنا شوید.
بیانات رهبری در دیدار با دانشجویان 17مرداد1391

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

۵ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

۲۱
شهریور
سفیرفیلم به مناسبت روز سینما و در راستای اعتلای سینما در اندیشه و تراز انقلاب اسلامی به انتشار مجدد این مستنددر فضای مجازی مبادرت ورزیده است. لذا تماشای «فیلم حکومتی» را به مخاطبان پیشنهاد می کنیم.

در توضیح این مستند آمده است: «داستان از آن جایی شروع شد که عده ای پرمدعای منورالفکر، گوش فلک را از ادعاهایشان ناشنوا کردند که: «آهای ایهالناس! کجائید که مُردیم از خفقان، هلاک شدیم از نداشتن آزادی بیان…» و وقتی برایشان کف و سوت زدند گوش فلک را باز بنواختند و فریاد زدند: «آهای ایهالناس! کجائید که این ریشوهای حزب اللهی هرچه می خواهند می گویند و همه سهم ما را از آزادی بیان به مُلک خویش درآوردند…»

دانلود مستند

  • جوان مومن انقلابی
۱۷
شهریور

حسین شریعتمداری: منظور آقای ظریف از «مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد» آقای دکتر احمدی‌نژاد است و این اشاره ضمن آن که اهانت به رئیس‌جمهور سابق و دور از انصاف و آداب دیپلماتیک است، با واقعیت نیز همخوانی ندارد.

متن کامل یادداشت در ادامه مطلب آمده است:

  • جوان مومن انقلابی
  • جوان مومن انقلابی
۱۳
شهریور
حسین شریعتمداری : این روزها برخی از جماعت یاد شده و پست و مقام یافته، چنان به قلع و قمع این و آن مشغولند که باید از جناب روحانی پرسید، آن کلید کذایی که در تبلیغات ریاست جمهوری به مردم نشان دادید و بعدها نیز بارها به آن اشاره فرمودید، کلید حل مشکلات بود یا سوئیچ‌‌بولدوزر؟! چرا که کار از «داس» و امثال آن گذشته است!

متن یادداشت در ادامه مطلب...

  • جوان مومن انقلابی
۰۶
شهریور
یادداشت شریعتمداری در روزنامه کیهان درباره احتمال حمله غرب به سوریه/ شریعتمداری تصریح کرد: اسرائیل پاشنه آشیل آمریکاست و بدون کم‌ترین تردیدی، با آغاز حمله به سوریه، همه روزه هزاران موشک سراسر این سرزمین اشغالی و تاسیسات حیاتی آن را زیر و رو خواهد کرد.

متن یادداشت در ادامه مطلب آورده شده است:

  • جوان مومن انقلابی