دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

سقف معرفت خودتان را سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛ سقف معرفت شما اینها نیست، با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهیدمطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه های علمیه حضور دارند، آشنا شوید.
بیانات رهبری در دیدار با دانشجویان 17مرداد1391

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۱ ثبت شده است

۲۵
آذر

خیابان سعادت آباد، ساعت 9:30 صبح ، خانه شهید سعید مرادی دانشجوی کشور در زمان جنگ تحمیلی.

چند روز پیش دیداری با خانواده شهید سعید و رضا مرادی داشتیم. صحبت های پایانی مادر گرامی بود، که گفتند در یک دیدار عمومی با حضرت آقا دیدار داشتند اما نهایت آرزو و شوق شان این بود که آقا را خصوصاً دیدار کنند. از همین تریبون از دفتر مقام معظم رهبری تقاضا دارم که موجبات دیدار آقا با این مادر شهیدان سعید و رضا مرادی فراهم گردد.

در آرزوی طول عمر برای مقام معطم رهبری 

آدرس دقیق را انشاء الله از بنده دریافت کنید با گذاشتن یک نظر.

  • جوان مومن انقلابی
۲۲
آذر
خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس سازمان صدا و سیما پذیرفت فیلم «یک خانواده محترم»مورد تایید نیست و اشکالات زیادی دارد. حجت الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حضور رئیس رسانه ملی در کمیسیون فرهنگی گفت: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس آقای ضرغامی حضور داشتند زیرا موضوع بحث «یک خانواده محترم» که محصول سیما فیلم است، مطرح شده بود. اما کمیسیون بحث را فراتر از یک موضوع خاص مطرح کرد زیرا نباید در یک موضوع خاص ریز شد و فرآیندی که نتیجه آن فرآیند تولید این فیلم است مورد نظر کمیسیون بود.
* ضرغامی تاکید کرد فیلم «یک خانواده محترم» مورد تایید نیست وی در ادامه گفت: آقای ضرغامی تاکید کرد فیلم مورد تایید ما نیست از ابتدا هم به جهت اعتماد به عوامل سازنده فیلم، کوتاهی صورت گرفت و نتیجه فیلم مورد دقت لازم قرار نگرفت و کار از دست خارج شد. آقای ضرغامی در این جلسه اعلام کردند که از این به بعد در فرآیند چنین فیلم‌هایی دقت خودمان را بیشتر کنیم تا دیگر تکرار نشود.
* طرح «خط مشی و اداره صدا و سیما و نظارت بر آن » در دست بررسی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه گفت: کمیسیون هم توجه به این مسئله دارد که صدا و سیما محصولات خیلی خوب ارایه کرده است از جمله مرکز سیما فیلم محصولات خوبی داشته اما توقع می‌رفت چنین اتفاقی نیفتد. در حال حاضر کمیسیون طرحی را با نام «طرح خط مشی و اداره صدا و سیما و نظارت بر آن » در دست بررسی دارد تا این طرح که قرار است به قانون تبدیل شود این فرآیند و سازو کار به گونه‌ای آماده شود که این دست اتفاقات رخ ندهد و یا به حداقل برسد. وی در ادامه گفت: البته بحث خیلی مفصل بود و سوالات زیادی مطرح شده بود، قرار شد رئیس کارگروه رسانه و هنر ارتباط بیشتری با صدا و سیما داشته باشند و سوالات باقی مانده را پاسخ بگیرند و اشکالات مطرح شود همچنین خود کمیسیون در ماه‌های آینده با برگزاری جلسات در مجلس یا در صدا و سیما بتواند نسبت به مسایل مد نظر بحث بیشتری داشته باشد.
* رئیس رسانه ملی پذیرفت «یک خانواده محترم»اشکالات زیادی دارد وی در پاسخ به این سوال که توضیحات رئیس رسانه ملی کمیسیون را راضی کرد گفت: رئیس سازمان صدا و سیما پذیرفت چنین فیلمی مورد تایید نیست و اشکالات زیادی دارد و اعتراف به این مسئله داشت که صدا و سیما به مجموعه کسانی که پیگیر این فیلم بود اعتماد کرد و این اعتماد زیاد باعث شد تا دقت لازم صورت نگیرد اما در آینده باید دقت در صدا و سیما بیشتر شود ضمن این که در صحبت‌های آقای ضرغامی هم بود که از این پس دقت بیشتری را در این جور قضایا خواهیم داشت. وی با اشاره به ااین که جلسه خوبی بود خاطرنشان کرد: اما قرار شد با توجه به فرصت محدود کمیسیون و سوالات و مسایل مختلفی که مطرح شده بود در جلسات آینده این بحث‌ها ادامه پیدا کند.
* فرصت نشد ضرغامی پاسخ دهد طاهری در پاسخ به این سوال که آیا راهکاری برای جمع آوری فیلم ارایه شد یا خیر گفت: یکی از اشکالاتی که مد نظر کمیسیون بود این مسئله بود که چرا نیمی از فیلم در اختیار سرمایه گذار خارجی قرار گرفت. به نظر می‌رسد بخش مربوط به راهیابی فیلم به جشنواره کن و پخش گسترده آن در فرانسه به عدم دقت در سرمایه گذاری است که انتخاب شده است. این در سوالات بود اما فرصت نشد آقای ضرغامی به این سوال پاسخ دهند. وی در خاتمه افزود: بحث کلی درباره صدا و سیما بود و فقط ویژه یک خانواده محترم نبود. ما در جلسات آینده با صدا و سیما بحث کلی و جامعی خواهیم داشت.
  • جوان مومن انقلابی
۱۸
آذر
  • جوان مومن انقلابی
۰۵
آذر

در همین روزهای اخیر حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی به انتقاد از صداوسیما در یکی از برنامه های سیما پرداخته است:

دانلود 

  • جوان مومن انقلابی