دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

در اینجا آن چه را که دردل و دغدغه ی منِ جوان مومن انقلابی است، گفته می شود.

دغدغه های یک جوان مومن انقلابی

سقف معرفت خودتان را سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛ سقف معرفت شما اینها نیست، با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهیدمطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه های علمیه حضور دارند، آشنا شوید.
بیانات رهبری در دیدار با دانشجویان 17مرداد1391

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

۷ مطلب در آبان ۱۳۹۱ ثبت شده است

۲۶
آبان

داشتم فکر می کردم چه قدر دنیای مردم تهران عوض شده است. منظورم اینه که چه قدر مردها بی غیرت و زنها بی حیا شده اند. این که یک زن تنها و یا یک عده زن با هم بیرون می آیند، آن هم در شب ها. واقعا دل انسان مسلمان شیعی می سوزد که در چنین وضعی قرار داریم.

واقعا علت این مشکلات معدود چیست؟ واقعاً دل آدم می سوزد در جلوی چشمان چند جوان بسیجی، مردی به دنبال زنی می افتد، در مکان های عمومی در یک شهر مسلمان زن و مرد مختلط اند و هیچ کس به هم کاری ندارند و بی تفاوت هستند، و . . . . 

یا صاحب الزمان کم کاری کرده ایم خودت به فریادمان برس که در مقابل این وقایع به سخن درآییم. یا بقیه الله در این ایام عزیز محرم ما را مشمول دعای خاصّه خودت قرار بده.

  • جوان مومن انقلابی
۲۱
آبان

بسیج دانشجویی 8 دانشگاه بزرگ تهران با صدور بیانیه ای نسبت به وضعیت سینمای ایران انتقاد کرد.

متن بیانیه در ادامه مطلب:

  • جوان مومن انقلابی
۱۷
آبان
این کلیپ چند دقیقه ای به صورت کوبنده و امیدهنده ای به تبیین مسائل اخیر بازار ارز و تحریم ها نموده اند: 

  • جوان مومن انقلابی
۱۴
آبان

کلیپ چند دقیقه ای زیر را با دقت ببینید!!!!!!!!!!!!! سر این شیعه شدن ها چیست؟؟؟؟ آیا شیعه بر حق است؟؟؟؟

آیا آلبرت انیشتن شیعه شد؟

  • جوان مومن انقلابی
۱۴
آبان

وقتی فرج‌الله سلحشور گفت: سینمای ما تا خرخره در فساد و فحشا فرو رفته خیلی از آقایون و خانومای هنرپیشه و سینماگر به دست و پا افتادن که اینطور نیست و سینمای ما پاک ترین سینمای دنیاست! یه عده این وسط فحش دادن به سلحشور و یه عده دیگه هم سعی کردن با آوردن فکت های مختلف بگن سینمای ما پاک ترینه.

اما جدیدترین شوی تبلیغاتی و مضحک سینماگران در جشنواره فیلم کودک در اصفهان بود. جایی که هفت نفر از هنرپیشه های زن سینمای ایران همونطور که تو فیلم ها «بازی» می کنند، چادر بر سر کشیده و در باسمه ای ترین حالت ممکن اقدام به خواندن دعای فرج و دست گرفتن آیات سوره کوثر کردن تا به قول روزنامه خوشنام "هفت صبح"، مشت محکمی زده باشن بر دهان سلحشورها.

البته ان شاءالله که اینها پاکن و خیلی بهتر از ما. به این هم کاری ندارم که شاید نحوه بیان سلحشور خوب نبوده، اما ای کاش این دوستان "رو" بازی می کردند و همونطوری که هستن می بودن. همونطوری که تو زندگی روزمره شون رفتار می کنن. همونطوری که توی عکسای منتشره شون در فضای مجازی هستن.

اینم دو نمونه از تفاوت های ظاهری دوتا از این خانومهای بازیگر: در ادامه مطلب

  • جوان مومن انقلابی
۰۹
آبان

به گزارش جهان، ایشان در این زمینه به حجاب برخی حاضرین در مراسم استقبال اشاره کرده و فرمودند:  «خودتان را مجهز کنید، مسلح به سلاح معرفت و استدلال کنید، بعد به این کانونهاى فرهنگى - هنرى بروید و پذیراى جوانها باشید. با روى خوش هم پذیرا باشید؛ با سماحت، با مدارا. فرمود: «و سنّة من نبیّه»، که ظاهراً عبارت است از «مداراة النّاس»؛ مدارا کنید. ممکن است ظاهر زننده‌اى داشته باشد؛ داشته باشد. بعضى از همینهائى که در استقبالِ امروز بودند و شما - هم جناب آقاى مهمان‌نواز، هم بقیه‌ى آقایان - الان در این تریبون از آنها تعریف کردید، خانمهائى بودند که در عرف معمولى به آنها میگویند «خانم بدحجاب»؛ اشک هم از چشمش دارد میریزد. حالا چه کار کنیم؟ ردش کنید؟ مصلحت است؟ حق است؟ نه، دل، متعلق به این جبهه است؛ جان، دلباخته‌ى به این اهداف و آرمانهاست. او یک نقصى دارد. مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهاى این حقیر باطن است؛ نمى‌بینند. «گفتا شیخا هر آنچه گوئى هستم / آیا تو چنان که مینمائى هستى؟».  ما هم یک نقص داریم، او هم یک نقص دارد. با این نگاه و با این روحیه برخورد کنید. البته انسان نهى از منکر هم میکند؛ نهى از منکر با زبان خوش، نه با ایجاد نفرت. بنابراین با قشر دانشجو ارتباط پیدا کنید.»


  • جوان مومن انقلابی
۰۳
آبان

چند روز پیش در دانشگاه شاهد تهران همایشی تحت عنوان هنر متعهد انقلابی برگزار شد. اما راستی چه قدر در کشور عزیزمان ایران، هنرهایی همچون موسیقی، سینما، فیلم و ... به سمتی پیش رفته اند که به انقلاب و خصوصا اسلام متعهد باشند و آنها را ترویج و ارائه کنند. نمی خواهم سینما و یا موسیقی و یا هر هنر دیگری که در کشورمان هست را نقد کنم اما خیلی جاها به سمتی پیش رفته ایم که از حد و مرزی که اسلام تعیین کرده خارج شده ایم. بله افرادی همچون حامد زمانی که خواننده ای است که انقلابی و حماسی می خواند و یا ابوالقاسم طالبی که فیلم هایی انقلابی و تاثیرگذار می سازد و . . . . نیز هستند.

می خواهم بگویم سینما با آن وضع نابسامان خودش و این موسیقی با وضع آن چنانش قطعاً عامل اصلی آن غرب و دست به آبهای آنهاست و از طرفی دیگر عامل اصلی خودمان هستیم که نتوانستیم جلوی این مسائل را بگیریم. ما به عنوان عضوی از این جامعه باید در جهت ترمیم این مسائل باشیم، اما مسولین هم گوش کنند که آنها هم پیش خدا مسوول هستند که به این مسائل رسیدگی کنند. مسولین به جای کَل کَل کردن با همدیگر و علنی کردن مسائل بین خودشان در جامعه به حل مشکلات اساسی جامعه بپردازند و از ولایت فاصله نگیرند. قطعا مسائل خیلی مهم تری در جامعه ایران وجود دارد که بتوانید به حل آنها بپردازید. این را از جانب یک دلسوز جامعه جمهوری اسلامی ایران که دلش برای اسلام در ابتدا و دوم برای ایران می تپد و حامی ولایت فقیه هست، می گویم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

عکس در ادامه مطلب

  • جوان مومن انقلابی